2. Słupski Półmaraton, Biegiem do Jantara

CH Jantar, Szczecińska, Słupsk, Polska
30.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adryan Adam - 21.097 km / M40 POL Wielichowo Ckb Słupsk

Zapłacone

Andrusiuk Piotr - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Andrzejak Filip - 21.097 km / M40 POL Bytom

Zapłacone

Antipenko Olga - 21.097 km / K30 S
POL Slupsk
Antosiak Grzegorz - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Art Kamila - 21.097 km / K30 POL Niemica
Babińska Joanna - 21.097 km / K30 POL Łeba

Zapłacone

Bajgert Robert - 21.097 km / M40 POL Kołobrzeg Voltaix.pl/ KB Wygan

Zapłacone

Bajtek Joanna - 21.097 km / K30 POL Sławno Bank Spółdzielczy W Sławnie
Bajtek Przemysław - 21.097 km / M30 POL Sławno Spoko Sławno
Uczestnik anonimowy - 21.097 km / K30 POL Słupsk

Zapłacone

Bancewicz Tomasz - 21.097 km / M30 POL Swochowo Salon Kosmetyczny Diament Słupsk

Zapłacone

Baran Seweryn - 21.097 km / M18 POL Gołczewo Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

Barcewicz Wojciech - 21.097 km / M40 POL Milanówek

Zapłacone

Bargańska Justyna - 21.097 km / K30 POL Bytów RUNtaStyczni team Bytów

Zapłacone

Behal Mykola - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Biedroń Robert 1 21.097 km / M40 Słupsk

Zapłacone

Biegański Łukasz - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk

Zapłacone

Bielewicz Anna - 21.097 km / K40 POL Lubuń Stopa Słupsk

Zapłacone

Biernacki Sebastian - 21.097 km / M30 POL Gdańsk JASNET

Zapłacone

Bierzanowski Rafał - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

Bilinski Wojciech - 21.097 km / M40 S
POL Gdańsk Social Friends
Błencki Piotr - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Nightrunners Słupsk

Zapłacone

Boczkowska Agnieszka - 21.097 km / K18 POL Słupsk W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA
Bogumiłow Marcin - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk
Borecki Grzegorz - 21.097 km / M40 POL Słupsk Słupsk-Sp 6 Słupsk

Zapłacone

Bork Karolina - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk
Boś Grzegorz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Boś Sebastian - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

Boś Sebastian - 21.097 km / M40 POL Słupsk
Bożek Łukasz - 21.097 km / M30 POL Słupsk Morpol Racing Team

Zapłacone

Breszka Monika - 21.097 km / K30 POL Darłowo Darłowskie Charty
Breszka Tomek - 21.097 km / M30 POL Darłowo Darłowskie Charty
Brilowski Dawid - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk

Zapłacone

Broll Mariusz - 21.097 km / M30 POL Jezierzyce ŁOSOŚ T.E.A.M.
Broll Wioletta - 21.097 km / K30 POL Jezierzyce ŁOSOŚ T.E.A.M.
Brysik Dariusz - 21.097 km / M30 POL Słupsk W.P.K. SŁOŃ TEAM

Zapłacone

Bucewka Monika - 21.097 km / K40 POL Warszawa 2Fm Sportsteam

Zapłacone

Budzyńska Elżbieta - 21.097 km / K50 POL Słupsk

Zapłacone

Buhrovyi Vasyl - 21.097 km / M60 UKR Chernigiv ATLANT-V2

Zapłacone

Bujała Michał - 21.097 km / M30 POL Jawor RunningPerformance.pl

Zapłacone

Bukowski Bartosz - 21.097 km / M30 POL Sławno

Zapłacone

Burzyński Aleksander - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 21.097 km / K18 POL Smołdzino

Zapłacone

Cała Bartosz - 21.097 km / M40 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Cejko Dawid - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Baltic Seals
Cerapiński Maciek - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk wolny biegacz :)

Zapłacone

Chodorowski Tomasz - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Wu Tang Clan

Zapłacone

Chrobot Maciej - 21.097 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Cincio Robert - 21.097 km / M40 POL Koszalin TKKF TRIATHLON KOSZALIN
Cudek Roman - 21.097 km / M40 POL Świdwin

Zapłacone

Cyprych Katarzyna - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Batalion Ochrony Bazy Redzikowo
Cywińska Agnieszka - 21.097 km / K30 POL Miastko MTS Hamer
Czajkowska Magdalena - 21.097 km / K30 S
POL Poznań

Zapłacone

Czajkowska-Jeżak Agata - 21.097 km / K30 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Czajkowski Szymon - 21.097 km / M30 S
POL Poznań

Zapłacone

Czarnecka Weronika - 21.097 km / K18 POL Slupsk Propacta running team
Czarnowski Emilian - 21.097 km / M18 POL Kozin WKS nożyno

Zapłacone

Czarny Aleksandra - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk
Czechowski Marcin - 21.097 km / M30 POL Koszalin
Czerchawski Janusz - 21.097 km / M40 POL Siemianice

Zapłacone

Czerniewski Marcin - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Batalion Ochrony Bazy Redzikowo

Zapłacone

Czerwińska Anna - 21.097 km / K40 POL Słupsk Best Beasts
Czerwiński Marcin - 21.097 km / M30 POL Chojnice

Zapłacone

Czerwiński Szczęsny - 21.097 km / M40 POL Białogard
Czyżykowski Krzysztof - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Czyżykowski Mateusz - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk

Zapłacone

Dąbrowski Mateusz - 21.097 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Damps Julita - 21.097 km / K30 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Dawidowicz Łukasz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

Dawidowicz Zaneta - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

Dawidowska Ewa - 21.097 km / K18 POL Unichowo AML Słupsk
Drejarski Tomasz - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk
Drewniak Tomasz - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

Drwal Piotr - 21.097 km / M40 POL Ustka usb ustka

Zapłacone

Duda Aleksandra - 21.097 km / K18 POL Kobylnica

Zapłacone

Duda Grzegorz - 21.097 km / M30 POL Bukówka Metalcorp Team

Zapłacone

Dudziak Piotr - 21.097 km / M40 POL Koszalin For-Rest-Run Koszalin
Dydymska Monika - 21.097 km / K40 POL Rumia

Zapłacone

Dydymski Krzysztof - 21.097 km / M40 POL Rumia

Zapłacone

Dyjas Klaudiusz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Night Runners

Zapłacone

Dyjas Marta - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk SP8 Słupsk

Zapłacone

Dyś Jarek - 21.097 km / M40 POL Słupsk Markos Sport Team

Zapłacone

Dyśko Wojciech - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Filip Krzysztof - 21.097 km / M60 S
POL Lębork
Firlong Maciej - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Markos Running Team

Zapłacone

Fitowska Agnieszka - 21.097 km / K40 POL Potęgowo

Zapłacone

Formella Sylwia - 21.097 km / K40 POL Lębork

Zapłacone

Fraszczyk Przemysław - 21.097 km / M30 S
POL Siemianice Siemianice

Zapłacone

Fruba Andrzej - 21.097 km / M60 POL Redzikowo

Zapłacone

Fruba Karina - 21.097 km / K30 POL Redzikowo STOPA Słupsk

Zapłacone

Furman Tomasz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk
Fursewicz Bartłomiej - 21.097 km / M30 POL Siemianice DECATHLON SŁUPSK

Zapłacone

Gabiński Patryk - 21.097 km / M18 POL Warszawa
Gajek Artur - 21.097 km / M40 POL Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Gąsecka-Szewczuk Aleksandra - 21.097 km / K18 S
POL Słupsk

Zapłacone

Gaweł Zbigniew - 21.097 km / M60 S
POL Słupsk Miasto Słupsk

Zapłacone

Gierczak Pawel - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Gieresz Agnieszka - 21.097 km / K30 POL Bukowa Night runners Słupsk

Zapłacone

Gierlach Jacek - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Gołgowska Tamara - 21.097 km / K40 POL Siemianice Wataha - łączy nas bieganie

Zapłacone

Góra Sławek - 21.097 km / M40 POL Rzepnica Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Gorzkowski Paweł - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

Grabowska Kinga - 21.097 km / K30 POL Slupsk

Zapłacone

Grabowski Dominik - 21.097 km / M18 POL Sarbsk
Grabowski Przemyslaw - 21.097 km / M30 POL Korzybie GRAS

Zapłacone

Grachel Darek - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk NaTrasieTeam
Grebienik Andrzej - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk W.p.k Słoń Team

Zapłacone

Gregorczyk Piotr - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

Grochowski Henryk - 21.097 km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

Grota Mariusz - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Grulkowski Damian - 21.097 km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 21.097 km / K30 POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

Grzegrzółka Jarek - 21.097 km / M30 S
POL Slupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Guz Krzysztof - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 21.097 km / K30 POL Słupsk

Zapłacone

Hałajko Magdalena - 21.097 km / K30 POL Koszalin

Zapłacone

Han Wldemar - 21.097 km / M50 POL Jelenia Gora

Zapłacone

Hanc Michał - 21.097 km / M30 POL Sławno HaJaLe16

Zapłacone

Harasim Emila - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Hejna Artur - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Hejza Leszek - 21.097 km / M18 POL Kępice

Zapłacone

Heller Zdzisław - 21.097 km / M60 POL Koszalin Niezrzeszony

Zapłacone

Herman Arkadiusz - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk
Herman Karina - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk
Hodurek Adam - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk
Holak Kamila - 21.097 km / K30 POL Słupsk BBL Słupsk

Zapłacone

Horbacz Grzegorz - 21.097 km / M40 POL Slupsk

Zapłacone

Hryciów Paweł - 21.097 km / M30 POL Białogard JW1223

Zapłacone

Ignaczak Grzegorz - 21.097 km / M30 POL Słupsk Handbike Słupsk
Jakubiak Filip - 21.097 km / M18 POL Warszawa
Jakubowski Krystian - 21.097 km / M30 POL Darłowo

Zapłacone

Janta-Lipińska Justyna - 21.097 km / K30 POL Bytów runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

Jaros Adam - 21.097 km / M40 S
PHL Slupsk

Zapłacone

Jarzębski Maciej - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk

Zapłacone

Jęcek Krzysztof - 21.097 km / M30 POL Krępa Słupska Markos running Team

Zapłacone

Jungling Aleksandra - 21.097 km / K18 POL Kępice

Zapłacone

Jungling Katarzyna - 21.097 km / K40 POL Zajączkowo

Zapłacone

Jungling Mirosław - 21.097 km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

Jungling Piotr - 21.097 km / M40 POL Kępice

Zapłacone

Jurczyszyn Rafał - 21.097 km / M30 POL Dębnica Kaszubska

Zapłacone

Kaczmarek Eugeniusz - 21.097 km / M60 POL Słupsk

Zapłacone

Kaczmarek Wieslaw - 21.097 km / M50 S
POL Slupsk

Zapłacone

Kaczmarek Wieslaw - 21.097 km / M50 S
POL Choszczno Brak
Kaczmarek Wiesław - 21.097 km / M50 S
POL Choszczno Brak
Kaniak Marcin - 21.097 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Kaniak Sławomir - 21.097 km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

Kanigowski Grzegorz - 21.097 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

Karaś Kamin - 21.097 km / M30 POL Tychy
Karaś Radosław - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Kargul Jacek - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Kaśnicka Tamara - 21.097 km / K30 POL Potęgowo

Zapłacone

Kawałkowski Tomasz - 21.097 km / M40 POL Głobino

Zapłacone

Kępiński Marcin - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

Kęsik Agnieszka - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Świat Płytek U Kryspina
Klebba Artur - 21.097 km / M40 POL Gostkowo DRUTEX

Zapłacone

Klejdysz Beata - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

Klimski Michał - 21.097 km / M30 S
POL Ustka Markos running team

Zapłacone

Klinkusz Adrian - 21.097 km / M40 S
POL Slupsk MARKOS RUNNINGTEAM

Zapłacone

Kociołek Robert - 21.097 km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

Koczorowski Paweł - 21.097 km / M40 POL Ustka W. P. K. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Kołodziejczak Grzegorz - 21.097 km / M40 POL Turowo

Zapłacone

Kołodziejczak Marcin - 21.097 km / M40 POL Kobylnica

Zapłacone

Kołodziejczyk Danuta - 21.097 km / K50 POL Biesowice ProRunning Promotion

Zapłacone

Koniuch Irena - 21.097 km / K40 POL Gdynia
Koplin Maciej - 21.097 km / M30 POL Sławno
Kościesza Michał - 21.097 km / M30 POL Ustka

Zapłacone

Kosicka Iwona - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Kosicki Tomasz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Kostrzewa Karol - 21.097 km / M18 POL Słupsk
Kot Daniel - 21.097 km / M40 S
POL Slupsk KOT TEAM

Zapłacone

Kowalczyk Piotr - 21.097 km / M30 POL Koszalin FOR-REST-RUN

Zapłacone

Kowalczyk Seweryn - 21.097 km / M18 POL Szczecinek Team Biegowy Szczecinek

Zapłacone

Kowalewski Maciej - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk STT Marlin Słupsk Endure Team

Zapłacone

Kowalski Dariusz - 21.097 km / M30 POL Warszawa
Koza Joanna - 21.097 km / K30 POL Ustka Ustecka Szkoła Biegania
Krasiński Witold - 21.097 km / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Krekora Marcin - 21.097 km / M40 POL Słupsk JKBMK

Zapłacone

Kubicka Marta - 21.097 km / K18 S
POL Slupsk Vacu Activ Gyn

Zapłacone

Kucharek Marcin - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk
Kuchta Radek - 21.097 km / M40 POL Strzelinko Decathlon Słupsk

Zapłacone

Kujawa Grzegorz - 21.097 km / M30 S
POL Slupsk

Zapłacone

Kuklińska-Nurkowska Lucyna - 21.097 km / K40 POL Ustka USB Ustka
Kuniszyk Krzysztof - 21.097 km / M40 POL Rybnik

Zapłacone

Kupińska Marta - 21.097 km / K18 S
POL Słupsk/płock
Kurkul Alicja - 21.097 km / K18 POL Pałówko KB Bryza Postomino
Kurkul Janek - 21.097 km / M18 POL Pałówko KB Bryza Postomino
Kuryłowicz Kamil - 21.097 km / M18 POL Słupsk

Zapłacone

Kusiak Dariusz - 21.097 km / M30 POL Gdynia 13dTR
Kuśmierski Michał - 21.097 km / M18 POL Słupsk

Zapłacone

Kwaśniak Zdzisław - 21.097 km / M50 S
POL Słupsk DECATHLON Słupsk

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 21.097 km / M30 POL Wejherowo

Zapłacone

Kwidziński Michał - 21.097 km / M30 POL Białogard

Zapłacone

Labuhn Marta - 21.097 km / K18 POL Gdynia

Zapłacone

Langner-Kapczyńska Edyta - 21.097 km / K30 POL Maszewo Lęborskie

Zapłacone

Laszczyk Kasia - 21.097 km / K30 POL Siemianice Aktywna Fabryka
Laszkiewicz Piotr - 21.097 km / M30 POL Sywice Kobylnica

Zapłacone

Ledeman Marek - 21.097 km / M50 POL Siemianice
Lemke Leszek - 21.097 km / M40 POL Gdynia Gdynski Triathlon

Zapłacone

Lenart Katarzyna - 21.097 km / K30 POL Gdynia BigYellowFoot Adventure Team

Zapłacone

Lewandowska Beata - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Lewandowski Adam - 21.097 km / M30 POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka
Lipiński Mateusz - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Muay Running Team/ Aml Słupsk
Lisik Justyna - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Litwin Barbara - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Luty Łukasz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk
Łakomski Wojciech - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Łakomscy na bieganie
Łańcucki Jaroslaw - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Łubkowska Magdalena - 21.097 km / K40 POL Słupsk
Łukaszewski Piotr - 21.097 km / M30 POL Poznań Night Runners

Zapłacone

Majewski Krystian - 21.097 km / M30 POL Słupsk
Majkowski Krzysztof - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Kaliop Poland

Zapłacone

Malinowski Adam - 21.097 km / M60 POL Pomiłowo MKS SWIEC SŁAWNO

Zapłacone

Malkiewicz Jakub - 21.097 km / M30 POL Słupsk Bursztynowa Polana Ustka

Zapłacone

Mania Ireneusz - 21.097 km / M50 POL Łeba

Zapłacone

Marczak Małgorzata - 21.097 km / K50 POL Żelkowo Decathlon Słupsk

Zapłacone

Marczak Małgorzata - 21.097 km / K50 POL Żelkowo -
Markiewicz Barbara - 21.097 km / K18 S
POL Słupsk
Maruszak Damian - 21.097 km / M30 POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

Masłowski Mateusz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Masło_biega
Matudiak Tomasz - 21.097 km / M40 S
POL Wronki dffff
Mazur Emiliusz - 21.097 km / M40 POL Darłowo Żyj z Energią

Zapłacone

Megger Agata - 21.097 km / K40 POL Siemianice Żyj z energią

Zapłacone

Michalak Jakub - 21.097 km / M40 POL Szczecin Szkw

Zapłacone

Michalski Jakub - 21.097 km / M40 POL Koszalin TKKF TRIATHLON KOSZALIN

Zapłacone

Michalski Wojciech - 21.097 km / M18 POL Słupsk Margines Records
Mizera Agnieszka - 21.097 km / K40 POL Lędowo Osiedle Byledobiec Anin
Motowidło-Zawadzka Izabella - 21.097 km / K40 POL Słupsk

Zapłacone

Motyczyńska Patrycja - 21.097 km / K18 POL Siemianice

Zapłacone

Mrozik Joanna - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Muerau-Nowicka Hanna - 21.097 km / K50 POL Bytów KB Goch Bytów

Zapłacone

Murawska Katarzyna - 21.097 km / K30 POL Słupsk Aśnaebaem
Nagórek Kamil - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Nagórek Krzysztof - 21.097 km / M60 S
POL Słupsk Tupot Ustka

Zapłacone

Nazarko Małgorzata - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk Bbl Słupsk
Nosal Patryk - 21.097 km / M40 POL Krępa Słupska

Zapłacone

Nowak Adam - 21.097 km / M18 POL Warszawa
Nowak Jarek - 21.097 km / M30 POL Warszawa
Nowak Katarzyna - 21.097 km / K30 POL Gdynia

Zapłacone

Nowak Michał - 21.097 km / M30 POL Gdynia

Zapłacone

Nowicki Artur - 21.097 km / M30 POL Malczyce 1bz Lębork 5Kz

Zapłacone

Nowodworska Justyna - 21.097 km / K30 POL Bytow Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

Ochnio Ryszard - 21.097 km / M40 POL Jastrowie POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE

Zapłacone

Ofiarski Mateusz - 21.097 km / M18 POL Szczecin

Zapłacone

Okołotowicz Sebastian - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Olszar Grzegorz - 21.097 km / M30 POL Darłowo Mswia

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 21.097 km / K30 POL Słupsk
Olubiec Marta - 21.097 km / K30 POL Siemianice

Zapłacone

Otto Michał - 21.097 km / M30 POL Bonin
Owśnicki Wojciech - 21.097 km / M40 POL Lipnica
Paczuła Stanisław - 21.097 km / M40 POL Cewice

Zapłacone

Pakmur Michał - 21.097 km / M30 S
POL Sławno Byli Otyli

Zapłacone

Pakuła Mateusz - 21.097 km / M30 POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

Palka Stanisław - 21.097 km / M50 POL Gdansk Marcopol Run team

Zapłacone

Paradowski Łukasz - 21.097 km / M30 POL Warszawa #teammorewine
Pardej Liliana - 21.097 km / K18 POL Ustka Batalion Ochrony Bazy w Redzikowie

Zapłacone

Parwanicki Wiktor - 21.097 km / M60 POL Wlynkowko "Tupot" Ustka
Patyna Paweł - 21.097 km / M30 POL Słupsk
Pawłowski Marcin - 21.097 km / M18 POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Pazda-Pozorska Gosiunia - 21.097 km / K30 POL Kobylnica

Zapłacone

Pazda-Pozorska Gosiunia - 21.097 km / K30 POL Kobylnica Night Runners Poltarex Aml
Pazder Przemysław - 21.097 km / M18 POL Słupsk

Zapłacone

Pela Hanna - 21.097 km / K40 POL Wodnica Usb Ustka
Pełka Iwona - 21.097 km / K40 POL Koszalin

Zapłacone

Pełka Iwona - 21.097 km / K50 POL Koszalin
Pępko Joanna - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk
Perlik Tomasz - 21.097 km / M18 POL Miastko
Piechowski Krystian - 21.097 km / M18 POL Pomysk Wielki

Zapłacone

Piekac Karol - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk KTP "Mikołajek"

Zapłacone

Pielaszkiewicz Paweł - 21.097 km / M60 POL Słupsk

Zapłacone

Pielich Konrad - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk
Piesik Przemek - 21.097 km / M30 POL Gdynia Ci co zaufali Panu biegną bez zmęczenia (Iz 40, 31)

Zapłacone

Pietrasik Przemysław - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Piłczyński Zbigniew - 21.097 km / M50 POL Słupsk Niezrzeszony

Zapłacone

Piotraschke Pawel - 21.097 km / M30 S
POL Slupsk

Zapłacone

Piotrkowski Tomasz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk TRI TEAM DECATHLON SŁUPSK

Zapłacone

Piotrowski Bartek - 21.097 km / M18 S
POL Słuopsk Free Runner
Piotrowski Mateusz - 21.097 km / M18 POL Sierakowice Sierakowickie Morsy
Piotrowski Mirosław - 21.097 km / M50 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Plombon Aleksander - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk

Zapłacone

Pluta Marcin - 21.097 km / M30 S
POL Łosino Vacu Activ Gym Łosino

Zapłacone

Pluto-Prondziński Adam - 21.097 km / M30 POL Miastko DLA MAŁGOSI i... ;*

Zapłacone

Pobłocka Katarzyna - 21.097 km / K18 POL Lebork UKS Ekonomik Maratończyk Lębork
Pobłocki Piotr - 21.097 km / M50 POL Lębork UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK

Zapłacone

Półtorzycki Piotr - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk
Porzych Katarzyna - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Porzych Michał - 21.097 km / M30 S
POL Slupsk

Zapłacone

Pozorski Krzysztof - 21.097 km / M30 POL Słupsk Markos Running Team

Zapłacone

Przybyłowicz Lidia - 21.097 km / K18 POL Słupsk

Zapłacone

Przybyłowicz Lidia - 21.097 km / K18 POL Zaleskie Morpol Racing Team
Przybysz Szymon - 21.097 km / M18 POL Warszawa Wojskowa Akademia Techniczna

Zapłacone

Przychoda Anna - 21.097 km / K30 S
POL Siemianice Baltic Seals

Zapłacone

Przysiecki Miłosz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk
Puścian Krzysztof - 21.097 km / M40 POL Manowo Szkoła Podstawowa W Manowie

Zapłacone

Rakoczy Rafał - 21.097 km / M30 POL Tychy
Rakowska Katarzyna - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

Ramutkowski Zbigniew - 21.097 km / M30 POL Chojnice

Zapłacone

Riwiera Riwiera - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Rokuszewski Paweł - 21.097 km / M18 POL Kołtki Kp Psp Bytów Jrg Miastko

Zapłacone

Rolbiecki Łukasz - 21.097 km / M30 POL Kobylnica OSF

Zapłacone

Romiński Rafał - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Roniarski Adam - 21.097 km / M40 POL Wejherowo
Rosiak Damian - 21.097 km / M18 POL Sławno Jack Foster

Zapłacone

Rosiak Jacek - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk Drzewniak

Zapłacone

Roślicki Jaroslaw - 21.097 km / M30 POL Ozorowice UDAO Team
Rudnik Janina Ewa - 21.097 km / K40 POL Krępa Słupska SP8 Słupsk

Zapłacone

Rudnik Krzysztof - 21.097 km / M30 POL Krępa Słupska Night Runners Słupsk

Zapłacone

Ruszczyńska-Pluta Kinga - 21.097 km / K30 S
POL Słuspk Vacu Activ GYM

Zapłacone

Rutkowska Joanna - 21.097 km / K40 POL Luzino GKS Kaszubi Luzino

Zapłacone

Rutkowska Jolanta - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk

Zapłacone

Rutkowski Grzegorz - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

Ryba Paweł - 21.097 km / M40 POL Grabno

Zapłacone

Rybarz Artur - 21.097 km / M50 POL Minkowice zadyszka oświęcim
Rygielski Arkadiusz - 21.097 km / M30 POL Sławno Klub Biegacza SPOKO Sławno

Zapłacone

Rządkowska Maria - 21.097 km / K40 POL Poznań

Zapłacone

Sadowski Paweł - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

Salamonik Piotr - 21.097 km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

Sałabon Grzegorz - 21.097 km / M50 POL Lębork Nordicus Teem

Zapłacone

Serwiński Włodzimierz - 21.097 km / M50 POL Gdańsk Myśli w biegu

Zapłacone

Sidor Mariusz - 21.097 km / M30 POL Słupsk DECATHLON SŁUPSK

Zapłacone

Sikorski Witold - 21.097 km / M50 POL Rosnowo KB Run 42

Zapłacone

Siupik-Winiszewska Małgorzata - 21.097 km / K30 POL Słupsk Winiszewski.com

Zapłacone

Siwak Marcin - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Skępiec Adam - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk Leć Adam, Leć... :)

Zapłacone

Skierka Grzegorz - 21.097 km / M30 POL Kwasowo

Zapłacone

Skoczyńska Renata - 21.097 km / K30 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Skowrońska Anna - 21.097 km / K40 POL Kobylnica Stopa

Zapłacone

Skumiał Oskar - 21.097 km / M30 POL Ustka USB Ustka
Smyk Kamil - 21.097 km / M30 POL Bolszewo

Zapłacone

Sobolewski Tomasz - 21.097 km / M30 POL Strzelino

Zapłacone

Soboń Wojciech - 21.097 km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

Sokołowska Alicja - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Night RUNNERS Słupsk /Słupskie Towarzystwo Triathlonowe Marlin
Środa Beata - 21.097 km / K18 S
POL Słupsk

Zapłacone

Stańco Mariola - 21.097 km / K30 POL Rumia

Zapłacone

Stasiak Aleksandra - 21.097 km / K18 POL Słupsk Vacuactivgym
Stasiak Przemysław - 21.097 km / M18 POL Główczyce

Zapłacone

Stecewicz Piotr - 21.097 km / M18 POL Szczecin

Zapłacone

Stefańska Magdalena - 21.097 km / K18 POL Słupsk

Zapłacone

Stelmaszuk Aneta - 21.097 km / K30 POL Słupsk

Zapłacone

Stępniewski Marcin - 21.097 km / M40 S
POL Siemianice Markos Running Team

Zapłacone

Stojewski Jarek - 21.097 km / M30 POL Sławno Byliotyli

Zapłacone

Straszak Kamil - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Łosoś T.e.a.m

Zapłacone

Strojnowski Sławomir - 21.097 km / M50 POL Gdańsk

Zapłacone

Struś Artur - 21.097 km / M50 POL Wrześnica Kb Bryza Postomino
Strzelecki Zbigniew - 21.097 km / M60 POL Korzybie Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Sull Kacper - 21.097 km / M18 POL Wodnica Night Runners Słupsk

Zapłacone

Świeboda Alicja - 21.097 km / K30 POL Slawno
Świetlik Tomasz - 21.097 km / M50 POL Koszalin LEO TEAM

Zapłacone

Syski Aleksander - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Szczęk Małgorzata - 21.097 km / K18 POL Bytów

Zapłacone

Szewczuk Piotr - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk

Zapłacone

Szkudlarek Zbigniew - 21.097 km / M60 S
POL Słupsk TUPOT USTKA

Zapłacone

Szmigiero Arkadiusz - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk W.P.K. Słoń Team

Zapłacone

Szmigiero Sebastian - 21.097 km / M40 POL Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM

Zapłacone

Szopiński Dariusz - 21.097 km / M30 POL Przechlewo Urząd Gminy Przechlewo/#TRIpaka Przechlewo

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 21.097 km / M18 POL Bytów Świat płytek u Kryspina

Zapłacone

Szumska Monika - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Salus
Szuszkiewicz Tomasz - 21.097 km / M40 POL Koszalin
Szuta Andrzej - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Tomaszewska Anna - 21.097 km / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

Tomczak Dominik - 21.097 km / M40 POL Słupsk Night Runners Słupsk
Tomczak Katarzyna - 21.097 km / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Tomczak Marek - 21.097 km / M40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Towarnicka Izabela - 21.097 km / K40 POL Gdynia Team Deaf

Zapłacone

Turczyn Tomasz - 21.097 km / M40 POL Sławno Dziennik Sławieński
Turowski Michał - 21.097 km / M18 POL Machowino Decathlon Słupsk

Zapłacone

Tuwalska Małgorzata - 21.097 km / K30 POL Gdańsk LKS Zantyr Sztum

Zapłacone

Twitchett Iain - 21.097 km / M40 S
GBR Slupsk Lone Badger
Ulanowski Marek - 21.097 km / M40 POL Tczew Infoprojekt/Biegający Tczew

Zapłacone

Unger Tomasz - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Nie mam pojęcia...

Zapłacone

Usowicz Łukasz - 21.097 km / M18 POL Słupsk

Zapłacone

Vip Vip - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Vip Vip - 21.097 km / M30 S
POL

Zapłacone

Vip Vip - 21.097 km / M30 S
POL

Zapłacone

Vip Vip - 21.097 km / M30 S
POL

Zapłacone

Vip Vip - 21.097 km / M30 S

Zapłacone

Vip Vip - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Wachholz Beata - 21.097 km / K40 POL Sławno Kb Bryza Postomino

Zapłacone

Walińska Agnieszka - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk BBL

Zapłacone

Wartacz Jarosław - 21.097 km / M40 POL Machowino Zabiegany Morpol
Wasylko Wojciech - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Propacta Running Team Słupsk
Wawrzynik Jarosław - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk
Wegner Aneta - 21.097 km / K30 POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Wegner Przemysław - 21.097 km / M40 POL Ustka

Zapłacone

Weland Waldemar - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk 7 Brygada Obrony Wybrzeża

Zapłacone

Wencławski Michał - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Werbiński Waldemar - 21.097 km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

Werra Krzysztof - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk KPZ Słupsk

Zapłacone

Wesołowski Paweł - 21.097 km / M30 POL Pruszcz Gdański STRunners

Zapłacone

Wielgat Łukasz - 21.097 km / M30 POL Pieńkowo Kb Bryza Postomino
Wilczyński Piotr - 21.097 km / M30 POL Jezierzyce

Zapłacone

Wilmont Krzysztof - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Wilusz Krzysztof - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

Winiszewski Karol - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Winiszewski.com

Zapłacone

Winkowski Andrzej - 21.097 km / M50 POL Żelice

Zapłacone

Włodarczyk Marta - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Wojciechowicz Jacek - 21.097 km / M40 POL Koszalin www.studiotancapasja.pl

Zapłacone

Wojtecka Beata - 21.097 km / K50 POL Słupsk brak

Zapłacone

Wołoch Mateusz - 21.097 km / M30 POL Ustka Markos Running Team

Zapłacone

Woźniak Dariusz - 21.097 km / M40 POL Sławno Www.limo300C.com

Zapłacone

Woźniak Monika - 21.097 km / K30 S
POL Siemianice

Zapłacone

Wróblewski Mateusz - 21.097 km / M18 POL Kępice Korzybskie Rekiny
Ząbkiewicz Tomasz - 21.097 km / M30 POL Lębork Jw 1889
Zagrodzki Ireneusz - 21.097 km / M60 POL Ustka KB TUPOT USTKA

Zapłacone

Zakutyńska-Kowalczyk Karolina - 21.097 km / K40 POL Koszalin Matner Running Team

Zapłacone

Zaręba-Głód Emanuel - 21.097 km / M18 POL Budzów ŁKS STRYSZAWA BIEGANIE
Zarębski Maciej - 21.097 km / M40 POL Ustka Apteka Stokrotka

Zapłacone

Zarzycki Dariusz - 21.097 km / M30 POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

Zganiacz Andrzej - 21.097 km / M40 POL Kobylnica Stopa Słupsk

Zapłacone

Zielińska Danuta - 21.097 km / K30 POL Ustka

Zapłacone

Zielińska Marzena - 21.097 km / K40 POL Slupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Zielinska Marzena - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk
Zielonka Paweł - 21.097 km / M18 POL Słupsk aktywna fabryka

Zapłacone

Zieman Michał - 21.097 km / M30 POL Bytów Klub Biegacza Goch Bytów

Zapłacone

Zienowicz Michał - 21.097 km / M18 POL Koszalin Karlino Biegaj

Zapłacone

Ziętara Dawid - 21.097 km / M18 POL Redzikowo Baltic Seals
Żuk Dariusz - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

Żurawik Piotr - 21.097 km / M40 POL Kępice

Zapłacone

Zygowska Paulina - 21.097 km / K30 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Żylicz Paweł - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Stopa Słupsk / USB Ustka

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU