2. Słupski Półmaraton, Biegiem do Jantara

CH Jantar, Szczecińska, Słupsk, Polska
30.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adryan Adam - 21.097 km / M40 POL Wielichowo Ckb Słupsk
Andrusiuk Piotr - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Andrzejak Filip - 21.097 km / M40 POL Bytom

Zapłacone

Antipenko Olga - 21.097 km / K30 S
POL Slupsk
Antosiak Grzegorz - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Bajtek Joanna - 21.097 km / K30 POL Sławno Bank Spółdzielczy W Sławnie
Uczestnik anonimowy - 21.097 km / K30 POL Słupsk

Zapłacone

Bancewicz Tomasz - 21.097 km / M30 POL Swochowo Salon Kosmetyczny Diament Słupsk

Zapłacone

Behal Mykola - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Bieganski Paweł - 21.097 km / M30 S
POL Slupsk Zega Gabinet

Zapłacone

Bielewicz Anna - 21.097 km / K40 POL Lubuń Stopa Słupsk
Biernacki Sebastian - 21.097 km / M30 POL Gdańsk JASNET

Zapłacone

Bilinski Wojciech - 21.097 km / M40 S
POL Gdańsk Social Friends
Błencki Piotr - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Nightrunners Słupsk

Zapłacone

Bogumiłow Marcin - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk
Borecki Grzegorz - 21.097 km / M40 POL Słupsk Słupsk-Sp 6 Słupsk
Boś Grzegorz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Boś Sebastian - 21.097 km / M40 POL Słupsk
Bożek Łukasz - 21.097 km / M30 POL Słupsk Morpol Racing Team

Zapłacone

Brilowski Dawid - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk

Zapłacone

Broll Mariusz - 21.097 km / M30 POL Jezierzyce ŁOSOŚ T.E.A.M.
Broll Wioletta - 21.097 km / K30 POL Jezierzyce ŁOSOŚ T.E.A.M.
Brysik Dariusz - 21.097 km / M30 POL Słupsk W.P.K. SŁOŃ TEAM

Zapłacone

Bucewka Monika - 21.097 km / K40 POL Warszawa 2Fm Sportsteam

Zapłacone

Budzyńska Elżbieta - 21.097 km / K50 POL Słupsk

Zapłacone

Buhrovyi Vasyl - 21.097 km / M60 UKR Chernigiv ATLANT-V2
Bukowski Bartosz - 21.097 km / M30 POL Sławno
Burzyński Aleksander - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 21.097 km / K18 POL Smołdzino

Zapłacone

Cała Bartosz - 21.097 km / M40 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Cejko Dawid - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Baltic Seals
Cerapiński Maciek - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk wolny biegacz :)

Zapłacone

Chrobot Maciej - 21.097 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Chudy Henryk - 21.097 km / M60 POL Sławsko K S Olszewski I Synowie

Zapłacone

Czajkowska Magdalena - 21.097 km / K30 S
POL Poznań

Zapłacone

Czajkowski Szymon - 21.097 km / M30 S
POL Poznań

Zapłacone

Czarnecka Weronika - 21.097 km / K18 POL Slupsk Propacta running team
Czarny Aleksandra - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk
Czerchawski Janusz - 21.097 km / M40 POL Siemianice

Zapłacone

Czerwińska Anna - 21.097 km / K40 POL Słupsk Best Beasts
Czerwiński Szczęsny - 21.097 km / M40 POL Białogard
Czerwiński Waldemar - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Markos running team

Zapłacone

Czyżykowski Krzysztof - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Czyżykowski Mateusz - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk

Zapłacone

Damps Julita - 21.097 km / K30 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Dawidowicz Zaneta - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk Best Beasts
Dawidowska Ewa - 21.097 km / K18 POL Unichowo AML Słupsk
Drejarski Tomasz - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk
Drewniak Tomasz - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

Duda Aleksandra - 21.097 km / K18 POL Kobylnica

Zapłacone

Dudziak Piotr - 21.097 km / M40 POL Koszalin For-Rest-Run Koszalin
Dydymska Monika - 21.097 km / K40 POL Rumia

Zapłacone

Dydymski Krzysztof - 21.097 km / M40 POL Rumia

Zapłacone

Dyjas Marta - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk SP8 Słupsk

Zapłacone

Dyś Jarek - 21.097 km / M40 POL Słupsk Markos Sport Team

Zapłacone

Dyśko Wojciech - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Formella Sylwia - 21.097 km / K40 POL Lębork

Zapłacone

Fraszczyk Przemysław - 21.097 km / M30 S
POL Siemianice Siemianice

Zapłacone

Fruba Andrzej - 21.097 km / M60 POL Redzikowo

Zapłacone

Furman Tomasz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk
Gabiński Patryk - 21.097 km / M18 POL Warszawa
Gajek Artur - 21.097 km / M40 POL Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Gaweł Zbigniew - 21.097 km / M60 S
POL Słupsk Miasto Słupsk

Zapłacone

Gierlach Jacek - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Gołgowska Tamara - 21.097 km / K40 POL Siemianice Wataha - łączy nas bieganie
Grabowska Kinga - 21.097 km / K30 POL Slupsk

Zapłacone

Grachel Darek - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk NaTrasieTeam
Grebienik Andrzej - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk W.p.k Słoń Team

Zapłacone

Gregorczyk Piotr - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

Grochowski Henryk - 21.097 km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

Grota Mariusz - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Grulkowski Damian - 21.097 km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

Guz Krzysztof - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Harasim Emila - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Hejza Leszek - 21.097 km / M18 POL Kępice
Heller Zdzisław - 21.097 km / M60 POL Koszalin Niezrzeszony

Zapłacone

Herman Karina - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk
Hodurek Adam - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk
Horbacz Grzegorz - 21.097 km / M40 POL Slupsk

Zapłacone

Hryciów Paweł - 21.097 km / M30 POL Białogard JW1223

Zapłacone

Ignaczak Grzegorz - 21.097 km / M30 POL Słupsk Handbike Słupsk
Jakubiak Filip - 21.097 km / M18 POL Warszawa
Jaros Adam - 21.097 km / M40 S
PHL Slupsk

Zapłacone

Jarzębski Maciej - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk

Zapłacone

Jęcek Krzysztof - 21.097 km / M30 POL Krępa Słupska Markos running Team

Zapłacone

Jungling Aleksandra - 21.097 km / K18 POL Kępice
Jungling Katarzyna - 21.097 km / K40 POL Zajączkowo

Zapłacone

Jungling Mirosław - 21.097 km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

Jungling Piotr - 21.097 km / M40 POL Kępice

Zapłacone

Kaczmarek Eugeniusz - 21.097 km / M60 POL Słupsk
Kaczmarek Wieslaw - 21.097 km / M50 S
POL Slupsk

Zapłacone

Kaczmarek Wieslaw - 21.097 km / M50 S
POL Choszczno Brak
Kaczmarek Wiesław - 21.097 km / M50 S
POL Choszczno Brak
Kaniak Marcin - 21.097 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Kargul Jacek - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Kępiński Marcin - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

Kęsik Agnieszka - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Świat Płytek U Kryspina
Klejdysz Beata - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

Klinkusz Adrian - 21.097 km / M40 S
POL Slupsk MARKOS RUNNINGTEAM

Zapłacone

Kołodziejczak Grzegorz - 21.097 km / M40 POL Turowo

Zapłacone

Kołodziejczak Marcin - 21.097 km / M40 POL Kobylnica

Zapłacone

Kołodziejczyk Danuta - 21.097 km / K50 POL Biesowice ProRunning Promotion

Zapłacone

Koplin Maciej - 21.097 km / M30 POL Sławno
Kościesza Michał - 21.097 km / M30 POL Ustka

Zapłacone

Kosicka Iwona - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Kosicki Tomasz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Kot Daniel - 21.097 km / M40 S
POL Slupsk KOT TEAM
Kowalczyk Piotr - 21.097 km / M30 POL Koszalin FOR-REST-RUN

Zapłacone

Krasiński Witold - 21.097 km / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Kubicka Marta - 21.097 km / K18 S
POL Słupsk Vacu Activ Gyn
Kuchta Radek - 21.097 km / M40 POL Strzelinko Decathlon Słupsk
Kujawa Grzegorz - 21.097 km / M30 S
POL Slupsk

Zapłacone

Kurkul Alicja - 21.097 km / K18 POL Pałówko KB Bryza Postomino
Kuryłowicz Kamil - 21.097 km / M18 POL Słupsk

Zapłacone

Kusiak Dariusz - 21.097 km / M30 POL Gdynia 13dTR
Uczestnik anonimowy - 21.097 km / M30 POL Wejherowo

Zapłacone

Kwidziński Michał - 21.097 km / M30 POL Białogard

Zapłacone

Langner-Kapczyńska Edyta - 21.097 km / K30 POL Maszewo Lęborskie

Zapłacone

Laszczyk Kasia - 21.097 km / K30 POL Siemianice Aktywna Fabryka
Lewandowski Adam - 21.097 km / M30 POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka
Lipiński Mateusz - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Muay Running Team/ Aml Słupsk
Lisik Justyna - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Litwin Barbara - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Luty Łukasz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk
Łubkowska Magdalena - 21.097 km / K40 POL Słupsk
Łukaszewski Piotr - 21.097 km / M30 POL Poznań Night Runners

Zapłacone

Majkowski Krzysztof - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Kaliop Poland

Zapłacone

Marczak Małgorzata - 21.097 km / K50 POL Żelkowo Decathlon Słupsk

Zapłacone

Marczak Małgorzata - 21.097 km / K50 POL Żelkowo -
Markiewicz Barbara - 21.097 km / K18 S
POL Słupsk
Megger Agata - 21.097 km / K40 POL Siemianice Żyj z energią

Zapłacone

Motowidło-Zawadzka Izabella - 21.097 km / K40 POL Słupsk

Zapłacone

Murawska Katarzyna - 21.097 km / K30 POL Słupsk Aśnaebaem
Nagórek Krzysztof - 21.097 km / M60 S
POL Słupsk Tupot Ustka

Zapłacone

Ochnio Ryszard - 21.097 km / M40 POL Jastrowie POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE

Zapłacone

Otto Michał - 21.097 km / M30 POL Bonin
Pakmur Michał - 21.097 km / M30 S
POL Sławno Byli Otyli
Pakuła Mateusz - 21.097 km / M30 POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

Paradowski Łukasz - 21.097 km / M30 POL Warszawa #teammorewine
Pardej Liliana - 21.097 km / K18 POL Ustka Batalion Ochrony Bazy w Redzikowie

Zapłacone

Parwanicki Wiktor - 21.097 km / M60 POL Wlynkowko "Tupot" Ustka
Patyna Paweł - 21.097 km / M30 POL Słupsk
Pazda-Pozorska Gosiunia - 21.097 km / K30 POL Kobylnica Night Runners Poltarex Aml
Pazder Przemysław - 21.097 km / M18 POL Słupsk
Pełka Iwona - 21.097 km / K40 POL Koszalin

Zapłacone

Pełka Iwona - 21.097 km / K50 POL Koszalin
Pępko Joanna - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk
Pielaszkiewicz Paweł - 21.097 km / M60 POL Słupsk

Zapłacone

Pietrasik Przemysław - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Piłczyński Zbigniew - 21.097 km / M50 POL Słupsk Niezrzeszony

Zapłacone

Piotrkowski Tomasz - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk TRI TEAM DECATHLON SŁUPSK
Piotrowski Bartek - 21.097 km / M18 S
POL Słuopsk Free Runner
Piotrowski Mirosław - 21.097 km / M50 S
POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Pobłocka Katarzyna - 21.097 km / K18 POL Lebork UKS Ekonomik Maratończyk Lębork
Półtorzycki Piotr - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk Stopa Słupsk
Porzych Katarzyna - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk

Zapłacone

Porzych Michał - 21.097 km / M30 S
POL Slupsk

Zapłacone

Pozorski Krzysztof - 21.097 km / M30 POL Słupsk Markos Running Team

Zapłacone

Przybyłowicz Lidia - 21.097 km / K18 POL Zaleskie Morpol Racing Team
Przybysz Szymon - 21.097 km / M18 POL Warszawa Wojskowa Akademia Techniczna

Zapłacone

Przychoda Anna - 21.097 km / K30 S
POL Siemianice Baltic Seals

Zapłacone

Puścian Krzysztof - 21.097 km / M40 POL Manowo Szkoła Podstawowa W Manowie

Zapłacone

Rakowska Katarzyna - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk W.p.k Słoń Team Ustka
Rolbiecki Łukasz - 21.097 km / M30 POL Kobylnica OSF

Zapłacone

Roniarski Adam - 21.097 km / M40 POL Wejherowo
Rosiak Damian - 21.097 km / M18 POL Sławno Jack Foster

Zapłacone

Rosiak Jacek - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk Drzewniak

Zapłacone

Rudnik Janina Ewa - 21.097 km / K40 POL Krępa Słupska SP8 Słupsk

Zapłacone

Rudnik Krzysztof - 21.097 km / M30 POL Krępa Słupska Night Runners Słupsk

Zapłacone

Ruszczyńska-Pluta Kinga - 21.097 km / K30 S
POL Słuspk Vacu Activ GYM

Zapłacone

Rutkowska Jolanta - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk

Zapłacone

Rutkowski Grzegorz - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

Rygielski Arkadiusz - 21.097 km / M30 POL Sławno Mks Święc Sławno
Rządkowska Maria - 21.097 km / K40 POL Poznań

Zapłacone

Salamonik Piotr - 21.097 km / M50 S
POL Słupsk
Sałabon Grzegorz - 21.097 km / M50 POL Lębork Nordicus Teem
Sidor Mariusz - 21.097 km / M30 POL Słupsk DECATHLON SŁUPSK
Siupik-Winiszewska Małgorzata - 21.097 km / K30 POL Słupsk Winiszewski.com

Zapłacone

Siwak Marcin - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Skępiec Adam - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk Leć Adam, Leć... :)

Zapłacone

Skierka Grzegorz - 21.097 km / M30 POL Kwasowo

Zapłacone

Smyk Kamil - 21.097 km / M30 POL Bolszewo

Zapłacone

Soboń Wojciech - 21.097 km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

Sokołowska Alicja - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Night RUNNERS Słupsk /Słupskie Towarzystwo Triathlonowe Marlin
Stańco Mariola - 21.097 km / K30 POL Rumia

Zapłacone

Stasiak Aleksandra - 21.097 km / K18 POL Słupsk Vacuactivgym
Stasiak Przemysław - 21.097 km / M18 POL Główczyce

Zapłacone

Stefańska Magdalena - 21.097 km / K18 POL Słupsk

Zapłacone

Stelmaszuk Aneta - 21.097 km / K30 POL Słupsk

Zapłacone

Stępniewski Marcin - 21.097 km / M40 S
POL Siemianice Markos Running Team

Zapłacone

Straszak Kamil - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Łosoś T.e.a.m

Zapłacone

Strzelecki Zbigniew - 21.097 km / M60 POL Korzybie Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Sull Kacper - 21.097 km / M18 POL Wodnica Night Runners Słupsk

Zapłacone

Świeboda Alicja - 21.097 km / K30 POL Slawno
Świetlik Tomasz - 21.097 km / M50 POL Koszalin LEO TEAM

Zapłacone

Syski Aleksander - 21.097 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Szmigiero Arkadiusz - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk W.P.K. Słoń Team

Zapłacone

Szumska Monika - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Salus
Tomczak Dominik - 21.097 km / M40 POL Słupsk Night Runners Słupsk
Towarnicka Izabela - 21.097 km / K40 POL Gdynia Team Deaf

Zapłacone

Twitchett Iain - 21.097 km / M40 S
GBR Slupsk Lone Badger
Tyborczyk-Kargul Aneta - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Unger Tomasz - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Nie mam pojęcia...

Zapłacone

Usowicz Łukasz - 21.097 km / M18 POL Słupsk
Wachholz Beata - 21.097 km / K40 POL Sławno Kb Bryza Postomino

Zapłacone

Wartacz Jarosław - 21.097 km / M40 POL Machowino Zabiegany Morpol
Wasylko Wojciech - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Propacta Running Team Słupsk
Weland Waldemar - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk 7 Brygada Obrony Wybrzeża

Zapłacone

Wencławski Michał - 21.097 km / M18 S
POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

Werbiński Waldemar - 21.097 km / M50 S
POL Słupsk

Zapłacone

Werra Krzysztof - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk KPZ Słupsk

Zapłacone

Wilczyński Piotr - 21.097 km / M30 POL Jezierzyce

Zapłacone

Wilusz Krzysztof - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk STOPA Słupsk
Winiszewski Karol - 21.097 km / M30 S
POL Słupsk Winiszewski.com

Zapłacone

Włodarczyk Marta - 21.097 km / K30 S
POL Słupsk STOPA SŁUPSK
Wojtecka Beata - 21.097 km / K50 POL Słupsk brak
Woźniak Dariusz - 21.097 km / M40 POL Sławno Www.limo300C.com
Woźniak Monika - 21.097 km / K30 S
POL Siemianice

Zapłacone

Wróblewski Mateusz - 21.097 km / M18 POL Kępice Korzybskie Rekiny
Zaręba-Głód Emanuel - 21.097 km / M18 POL Budzów ŁKS STRYSZAWA BIEGANIE
Zarębski Maciej - 21.097 km / M40 POL Ustka Apteka Stokrotka

Zapłacone

Zarzycki Dariusz - 21.097 km / M30 POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

Zega-Bieganska Anna - 21.097 km / K30 S
POL Slupsk Zega Gabinet

Zapłacone

Zielinska Marzena - 21.097 km / K40 S
POL Słupsk
Zienowicz Michał - 21.097 km / M18 POL Koszalin Karlino Biegaj

Zapłacone

Ziętara Dawid - 21.097 km / M18 POL Redzikowo Baltic Seals
Żuk Dariusz - 21.097 km / M40 S
POL Słupsk

Zapłacone

Żurawik Piotr - 21.097 km / M40 POL Kępice

Zapłacone

Zygowska Paulina - 21.097 km / K30 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU